دانلود بازی The Sims Mobile v13.1.0.253151 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1398/01/17 نسخه v13.1.0.253151 مخصوص اندروید اضافه شد .

The Sims Mobile در بازی The Sims Mobile  زندگی خانوادگی را در غالب بازی، زندگی کنید. خانواده خود را بسازید. به افراد خانواده خود شخصیت های منحصر به خود را بدهید. در این بازی خانه خانواده خود را با تمام جزئیات بچینید. با خانواده های دیگر ارتباط برقرار کنید تا بتوانید جایزه به دست آورید. در سیمز اهداف زندگی را دنبال کنید، با دوستان خود به مهمانی بروید و حتی عاشق شوید! شما باید در این بازی خانواده خود را به لحاظ ظاهری، مدل مو، لباس و زیورآالات به هر شکلی که می پسندید طراحی کنید. علاوه بر ظاهر، شخصیت و ویژگی های اخلاقی آنها و اهداف زندگی شان را نیز باید بسازید. دوست دارید شغل آنها چه باشد؟ طراح فشن؟ دی جی؟ پزشک؟ و یا اینکه دوست دارید تفریحات آنها چه چیزهایی باشد؟ تفریحاتی مانند آشپزی، نواختن ساز و یا نوشتن. برای مدل خانه و چیدمان ها تصمیم بگیرید که هر یک از افراد خانواده برای تجربه تمام چیزاهایی که زندگی ایجاب می کند جای مخصوص به خود را داشته باشند. خانه را با انتخاب اسباب و اثاثیه، دکوراسیون و هرآنچه لازم است طراحی کنید.

سایر مشخصات : شما در این بازی باید مواردی مانند پختن نان ساندویچ یا فکر کردن زیر دوش آب را آزاد کنید. علاوه بر این باید محل تفریحات خود مانند رستوران ها و… را در ادامه بازی باز کنید. و اما باید برای خانواده خود ارثیه و ماترک بگذارید! زمانی که افراد خانواده بازنشسته می شوند شما باید برای آنها قابلیت هایی از بازی را باز کنید که برای آنها و آینده شان به آنا نیاز دارند. این بازی سرگرم کننده کاری است از استودیوی ELECTRONIC ARTS که طرفداران خاص خود را دارد.

دانلود بازی The Sims Mobile

ویژگی های بازی The Sims Mobile : – تمام اتفاقات جاری در زندگی از کودکی تا پیری را تجربه کنید – تنوع بسیار زیاد برای ابزارهای طراحی – بازی شاد و مهیج – گرافیک زیبا و شاد

The Sims Mobile

لینک دانلود