تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

معرفی بازی The Sinking City

به روز رسانی :

1397/12/07 گیم پلی 17 دقیقه ای بازی اضافه شد .

در بازی The Sinking City شما نقش یک کارآگاه خصوصی را دارید و ماموریت اصلی شما این است که بفهمید چه چیزی شهر و ذهن ساکنان آن را تصرف کرده است . اتمسفر بازی ظالم و غم انگیز است و داستان بازی از دنیای H.P. Lovecraft ( نویسنده آمریکایی ) الهام گرفته است . این بازی جهان باز ( Open World ) است و شما می توانید در دنیای عظیم آن به صورت پیاده، با استفاده از قایق و یا لباس غواصی به گشت و گذار بپردازید . داستان این بازی می تواند با تصمیم هایی که می گیرید تغییر کند . یعنی هر ماموریت را می توانید به چند روش مختلف به اتمام برسانید که باعث می شود بازی پایان های متفاوتی داشته باشد . تفنگ های زیادی از سال 1920 در اختیار شما گذاشته شده است که باید با آن، موجودات ترسناک و عجیب و غریب را از بین ببرید . حال شما باید خودتان را کنترل کنید و نگذارید ذهن تان تصرف شود، تا بتوانید علت اتفاقات اخیر را پیدا کنید . این بازی توسط استودیو Frogwares درحال ساخت است . از دیگر بازی های این استودیو می توان به بازی Sherlock Holmes The Devils Daughter اشاره کرد . در پایین می توانید تریلر و تعدادی از تصاویر منتشر شده بازی را مشاهده کنید . بازی The Sinking City قرار است در تاریخ 21 مارس 2019 برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و Microsoft Windows منتشر شود .

 

The Sinking City - Screen

 

مشخصات بازی The Sinking City :

سبک بازی : اکشن – ماجراجویی – جهان باز

پلتفرم : Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

زبان : انگلیسی

تاریخ انتشار : 21 مارس 2019

استودیو سازنده : Frogwares

منتشر کننده : Bigben Interactive

نوع فایل : –

لینک مرتبط : Steam

سایت بازی : thesinkingcity

تریلر رسمی بازی The Sinking City

The Sinking City

The Sinking City is an adventure and investigation game set in an open world inspired by the universe of H.P. Lovecraft, the master of Horror. The half-submerged city of Oakmont is gripped by supernatural forces. You're a private investigator, and you have to uncover the truth of what has possessed the city… and the minds of its inhabitants.
An oppressive atmosphere and story inspired by the universe of H.P. Lovecraft.
A vast open world that can be explored on foot, by boat, in a diving suit…
High replay value thanks to an open investigation system: each case can be solved in a number of ways, with different possible endings depending on your actions.
An arsenal of weapons from the 1920s with which to take on nightmarish creatures.
Manage your mental health to untangle the truth behind the madness.

لینک دانلود