دانلود بازی The Watchmaker – PC نسخه CODEX

بازی The Watchmaker یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Micropsia Games تولید و توسط کمپانی 1C Company منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Micropsia Games یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یک بازی ماجراجویی است. بازیکن نقش الکساندر را بازی می کنند. در دنیای steampunk خود از مکانیزم های ساعت های غول پیکر استفاده می کنید. برنامه الکساندر شامل تعمیر برج ساعت ارزشمند خود در هر روز است. تنظیم مکانیسم های آن، روغن کردن چرخ دنده ها و پرداخت همه چیز تا کوچکترین قطعه از جمله وظایف شماست. برای سالها، این تنها زندگی است که او دارد. اما یک روز اسکندر با صدای مرموز بیدار می شود. این صدای بی حرکتی او را هشدار می دهد که در مسری اشتباه قرار گرفته است. کسی که بعضی از ناشناخته ها، برج زیبای خود را خراب کرده است. ساعت به درستی کار نمی کند، زمان از دست رفته است. درنتیجه، الکساندر بطور غیر طبیعی به سرعت در زمان به دام می افتد.

The.Watchmaker.center

مشخصات بازی The Watchmaker:نام بازی :  The Watchmakerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Micropsia Gamesمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The Watchmaker

لینک دانلود