تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The World of Labyrinths Labyronia – PC

The World of Labyrinths Labyronia, هزاران سال از جنگ آخرالزمان گذشته گذشت. این جنگ بین ائتلاف بشریت و هیولاها بود. بعد از چندین پادشاه، خدایان چهار ذره به قدرت رسیدند و جواهرات جادویی و مارپیچی شکل به نام آویز لابیرونیا به وجود آوردند. با توانایی عظیم آن، پرچم ها به وسیله تمام جهان ساخته شدند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Labyrinthine یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

The.World.of.Labyrinths.Labyronia.center

مشخصات بازی The World of Labyrinths Labyronia:نام بازی :  The World of Labyrinths Labyroniaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Labyrinthineمنتشر کننده :Labyrinthineسبک بازی :ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The World of Labyrinths Labyronia

لینک دانلود