تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی theHunter Call of the Wild New Species 2018 – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/02 نسخه جدید اضافه شد.

زمانیکه فصل شکار فرا رسد، مناطق جدیدی برای شکار در دسترس قرار خواهند گرفت. در این میان می توان به مناطقی نظیر دریاچه Layton District و منطقه شکاری Hirschfelden اشاره کرد که گونه های جانوری خاصی دارند و بیش از 12 نوع جدید از جانوران شکاری در آنها زندگی می کنند. البته نکته جالب این است که آب و هوا نیز روی این مسئله تاثیر بسزایی دارد و در زمان های خاصی موجودات جدید به سطح زمین می آیند و شما می توانید برای آنها کمین کنید. یکی از جذاب ترین موجودات این منطقه بدون شک Jackrabbit است که سرعتی باورنکردنی دارد و می تواند شما را برای به دام انداختنش به زحمت بیاندازد.

سایر توضیحات: تمام نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد مخصوص بازی theHunter Call of the Wild New Species 2018 هستند. در این بازی جدید شما با شاهکاری جدید از شرکت Expansive Worlds روبرو خواهید شد که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. بدون شک شکار حیوانات جذابیت خاصی دارد و گرافیک خوب بازی theHunter Call of the Wild New Species 2018 این مسئله را دو چندان می کند.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود theHunter Call of the Wild New Species 2018 جدید

مشخصات بازی theHunter Call of the Wild New Species 2018 :

نام بازی : theHunter Call of the Wild New Species 2018پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Expansive Worldsمنتشر کننده : Avalanche Studiosسبک بازی : ماجرایی – شبیه ساز – ورزشینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

theHunter Call of the Wild New Species 2018

لینک دانلود