تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Thing-in-Itself – PC

Thing-in-Itself یک داستان کوتاه تعاملی در مورد مبارزات درک فرد دیگری است. با استفاده از مفهوم امانوئل کان به عنوان یک چارچوب، بازیکن را از طریق مراحل یک رابطه هدایت می کند، کشف می کند که چگونه تصورات ممکن است با هم متحد شوند و محیط بتواند تغییر کند. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Party for Introverts یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Thing-in-Itself.center

مشخصات بازی Thing-in-Itself:نام بازی :  Thing-in-Itselfپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Party for Introvertsمنتشر کننده : Party for Introvertsسبک بازی : شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Thing-in-Itself

لینک دانلود