تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی This War of Mine 1.4.1 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/04/02 نسخه جدید اضافه شد.

در بازی This War of Mine شما در نقش یک سرباز برگزیده یا یک افسر عالی مقام نیستید. در این بازی شما در نقش گروه کوچکی از بازماندگان جنگ هستید که در یک مکان محبوس زندگی می کنید. مردمی که برای غذا، دارو تلاش می کنند و سعی می کنند از تهدید و خطر تک تیر اندازها، جیب برها، اراذل و اوباش و … خود را دور نگه دارند. بازی This War of Mine به بحث جنگ می پردازد اما این مقوله نسل کش را از دیدگاهی جدید مورد بررسی قرار می دهد. سایت های مختلفی در مدح این بازی جملات مختلفی گفته اند. سایت بسیار معروف Pocket Gamer UK می گوید: “اگر تا به حال یک بازی بسیار زیبا، همراه با داستان بسیار جذاب و گرافیک عالی بازی نکرده اید، این بازی بدون شک این تجربه را برای شما فراهم خواهد کرد”. بازی This War of Mine در سال 2014 توسط شرکت بازی سازی 11 bit studios برای پلتفرم ویندوز منتشر شد. این بازی به دلایل مختلف با استقبال بسیار زیادی مواجه شد. از همین رو سازندگان این بازی تصمیم گرفتند تا این بازی بسیار جذاب را برای پلتفرم های دیگری نظیر مکینتاش، اندروید و iOS منتشر کنند. علاوه بر این، یک پک الحاقی جدید نیز با نام “The Little Ones” برای این بازی عرضه شد.

سایر توضیحات: جریان بازی This War of Mine بسیار زیباست به طوریکه شما چرخه ی روز و شب را خواهید دید. در طول روز، تک تیراندازهای مختلف به شما اجازه نمی دهند تا از پناهگاه خارج شوید بنابراین باید برای اینکار یک استراتژی بسیار عالی طراحی کنید. در روز به بررسی و بهبود وضعیت پناهگاه بپردازید، تجارت کنید، تیمار کنید و … و در شب با استفاده از یکی از شخصیت های داخل پناهگاه به محل های مختفی بروید تا مواد و وسایل مورد نیاز و ضروری نظیر غذا و دارو را تهیه کنید.

بازی this war of mine جدید

ویژگی های اصلی بازی:

برگرفته شده از وقایع واقعی

قابلیت کنترل بازماندگان و همچنین مدیریت پناهگاه

قابلیت استفاده و ابداع وسایل مختلف نظیر بیل، جای خواب، الکل، اسلحه های مختلف و … هر چیزی که به زنده ماندن شما کمک می کند

تصمیم گیری های بسیار سخت، گاهی بسیار احساسی و غیر قابل بخشش اما منطقی

جهان تصادفی و کاراکتر های جدید در شروع هر بازی

گرافیک بسیار زیبا و سیاه و سفید همراه با تم “رسم ذغالی”

صداگذاری و جوسازی بسیار زیبا

گیم پلی بسیار زیبا و اعتیاد آور

و …

This War of Mine

لینک دانلود