تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Three Days – PC

اغلب تلاش ها، با بازی های مدرن بقا، حس جدی برای فرار در یک دوره زمانی است. سه روز، با افزودن یک دوره زمانی 72 ساعته – سه روزه، امکان اضافه شدن به یک فوریت جدید را فراهم می کند تا بازیکن بتواند در گیم پلی دخالت کند و انگیزه ای برای فرار داشته باشد. ما ThreeDays را به راحتی با توجه به بیشتر بازیکنان، بدون آن که غیر ممکن است، به خوبی تنظیم کرده و برای بازیکنان گاه به گاه ما یک حالت بی پایان ایجاد کرده ایم که هیچ محدودیت زمانی را برای تجربه های کمتر شدید ایجاد نمی کند. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Lewis Bergin یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Three.Days.center

 مشخصات بازی Three Days:نام بازی :  Three Daysپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Lewis Berginمنتشر کننده : Lewis Berginسبک بازی : شبیه سار، فکری، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Three Days

لینک دانلود