تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Tiny Town VR برای کامپیوتر

Tiny Town VR یک شبیه سازی طراحی محیط برای افراد غیر حرفه ای است که بر پایه ی VR بنا نهاده شده است ، این بازی از قدرت به یادماندنی LEGOو کاراکتر های اکشن ان الهام گرفته و یک عنوانی جدید بوجود آورده ،این بازی خاطرات شما را برای ساختن موضوعی جدید به کار می گیرد،دنیای خود را بسیازید ،کوچک یا بزرگ،سپس ان را با هزاران هزار اشیاء همانگونه که دوست دارید پر کنید،کاراکتر هایی را به این صحنه اضافه کنید که می توان مفاصل ان ها را حرکت داد و ژست های متفاوت به ان ها داد و می توان صداگذاری هایی نیز برای ان ها با استفاده از ابزار موجود در بازی انجام داد،پس از اتمام طراحی شما می توانید از این صحنه فیلم برداری کنید، بعد از آن می توانید به این فیلم ها Caption اضافه کنید و با دوستان خود و انجمن به اشتراک بگذارید .

ســایــر تــوضــیــحــات : در این بازی شهر Lego طراحی کنید اشیاء دلخواه را از میان هزاران هزار شیء انتخاب کنید و از این محیط یک داستان قدرتمند یا خنده آور بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید ، تمام این کار ها را در محیط VR انجام می دهید پس این تجربه ای جدید و باحال خواهد بود،این بازی دارای سیستم طراحی خود آموز و خیلی راحت است ،این بازی بیش از 1500 شیء به شما ارائه می کند که شامل جاده ها ساختمان ها و کاراکتر ها می شود ،این بازی مضامین متفاوتی دارد که شامل ،مزرعه ها ، مناطق دریایی و .. می شود.این بازی به شما اجازه می دهد کاراکتر ها را به طور واقع گرایانه ای کنترل کنید و ژست آن ها را تغیر دهید،در این بازی می توانید تصویربرداری کنید ، یک کتابخانه از تصاویر درست کنید و آن ها را به اشتراک بگذارید .کاراکتر ها را می توان خیلی راحت کنترل کرد و ژست های پیچیده ای را به راحتی پیاده سازی کرد،سیستم Inventory بازی بسیار منحصر به فرد بوده و برای رابط کاربری VR طراحی شده است.این بازی تجربه ای جدید،خاطره انگیز و بسیار شگفت انگیز را برای شما پدید خواهد آورد .

*قبل از دانلود حتما سیستم مورد نیاز بازی را مشاهده کنید*

*برای اجرای این بازی به هدست VR نیاز دارید*

Tiny.Town.VR.www.download.ir.screen

مشخصات بازی Tiny Town VR:

سبک بازی :شبیه سازی،مستقلپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Lumbernautsمنتشر کننده : Lumbernautsلینک مرتبط : Steam 

Tiny Town VR

Tiny Town VR is a casual world-building game in virtual reality, inspired by the nostalgic storytelling power of LEGO and action figures mixed with the excitement of making something original. Build your world, big or small, then fill it with thousands of different objects. Add characters whose joints can be pushed, pulled and twisted into any pose imaginable, then give them a voice with custom speech bubbles. Once the scene is set, capture your story using the in-game camera, add captions, then save it or share it with your friends, direct to Facebook. Make something funny. Make something powerful. Make something your own.

لینک دانلود