تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Titan Quest Ragnarok نسخه آپدیت شده PLAZA

به روز رسانی :

1397/04/02 آپدیت 1.57 اضافه شد.

ماجراجویی های تایتان ها مدت های مدیدی است که ادامه دارد و در دنیایی فانتزی اما خطرناک در حال ادامه است. نیرویی مرموز، افراد و قدرت Hades را به مبارزه می طلبند و آنها را به مناطق اروپای شمالی فرا می خوانند. جایی که دشمنان جدید و مخوفی در انتظار آنها هستند و گنجینه های ارزشمندی نیز در آنها نهفته اند. نسخه جدید و پک الحاقی Titan Quest Ragnarok به عنوان پنجمین آپدیت به بازی Titan Quest اضافه خواهد شد تا ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه کند. علاوه بر اضافه شدن اسلحه های جدید و افزایش توان شما و دشمنانتان، شما می توانید دهمین سطح قدرت شخصیت خود را نیز آزاد کنید و قدرت های جدیدی را دریافت کنید. بدون شک پرسه در سرزمین کالت ها و خدایان آزگاردی نیازمند استفاده از نبوغ و تلفیق آن با قدرت های شخصیت شماست.

سایر توضیحات: بازی Titan Quest Ragnarok قصد دارد تا بار دیگر شما را با ایده های جدید شرکت بسیار معروف THQ Nordic آشنا کند. این شرکت در ادامه سری بازی های Titan Quest، پک الحاقی جدیدی با نام Ragnarok را به بازار عرضه کرده است. در این پک شما شاهد اضافه شدن شخصیت های جدید، نقشه های جدید راه ها، مناطق جدید و صعب العبور، افزایش قدرت دشمنان، قابلیت به کارگیری اوراد همراه با اسلحه و نیز بهبود های گرافیکی هستید. این بازی برای پلتفرم ویندوز تولید و عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Titan Quest Ragnarok جدید

مشخصات بازی Titan Quest Ragnarok :

نام بازی : Titan Quest Ragnarokپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Pieces Interactive , THQ Nordicمنتشر کننده : THQ Nordicسبک بازی : اکشن – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Titan Quest Ragnarok

لینک دانلود