تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Titus the Fox – PC

Titus the Fox یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن است که در سال 2017 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Titus Interactive تولید و توسط کمپانی Interplay منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Titus Interactive یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: پیوستن به تیتو فاکس در ماجراجویی خنده دار خود “به مراکش و بازگشت” شما را سرگرم خواهد نمود. در پای، سواری اسکیت بورد یا فرش سحر آمیز خود را انجام دهید. این بازی شما را در سراسر صحرا قرار می دهد تا عشق ربوده شده خود را آزاد کنید – Foxy! شما با بسیاری از دشمنان مانند Babyboon، بچه با بطری مرگبار و Toyo، مار و دیگر دشمنان خود مواجه خواهید شد. این بازی مگا توسط منتقدان به عنوان مرجع Jump’n’Runs در دنیای بازی های کامپیوتری مورد ستایش قرار گرفته است.

Titus.the.Fox.center

مشخصات بازی Titus the Fox:نام بازی :  Titus the Foxپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Titus Interactiveمنتشر کننده : Interplayسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Titus the Fox

لینک دانلود