دانلود بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands برای PS4 + آپدیت 117

به روز رسانی :

96/11/13 آپدیت 117 ریجن 1 اضافه شد

اتفاقات بازی در ژانویه 2019 و در بولیوی روایت می شود . این کشور به طور فزاینده ای ناپایدار است زیرا سانت بلانکا به عنوان یکی از کارتل های مواد مخدر مکزیک ، برای به دست آوردن قدرت و نفوذ بیشتر ، بولیوی را تبدیل به یک دولت مواد مخدر و بزرگترین تولید کننده کوکائین در جهان کرده است . افزایش قدرت این کارتل مواد مخدر به دولت ایالات متحده مربوط می شود زیرا نفوذ سانتا بلانکا فراتر از بولیوی گسترش یافته است . آخرین عملیات مربوط به هدفی نانشاس است که یک بمب به سفارت ایالات متحده در لاپاز گذاشته می شود اما عملیات آنطور که انتظارش را داشتند پیش نمی رود . Ricardo “Ricky” Sandoval به عنوان یکی از عوامل نفوذی و مامور اداره مبارزه با مواد مخدر ، شناسایی شده و توسط سانتا بلانکا ربوده ، شکنجه و در نهایت کشته می شود . در نتیجه ، ایالات متحده تصمیم میگیرد تا عملیاتی مشترک با CIA، DEA و JSOC آغاز کند . ارتش ایالات متحده تعدادی جنگجو از واحد عملیات ویژه نخبگان به نام “ارواح” را برای نابودی کارتل و ارتباط بین سانتا بلانکا و دولت محلی انتخاب می کند . تیم Ghost را شخصیت های شبح “Nomad” ، تفنگدار تاکتیکی “Midas” ، مهندس “Holt” و تک تیرانداز “Weaver” تشکیل می دهند .

سایر توضیحات : Tom Clancys Ghost Recon Wildlands یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Ubisoft Paris طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Ubisoft برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . هرکدام از کاراکترها دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود می باشند و باید خود مسیری امن را برای ورود به بولیوی پیدا کنند . آنها با یکدیگر در مکانی نامعلوم قرار ملاقات گذاشته و بوسیله هلیکوپتر و به کمک یکی از رابطان سیا به نام Karen Bowman که دوست نزدیک به ریکی بود ، به منطقه ماموریت در بولیوی آورده شده اند . هنگامی که آنها در استان Itacua فرود می آیند ، آنها با Pac Katari، رهبر کاتاریس 26 که به تنهایی در برابر سانتا بلانکا مقاومت می کند ، ملاقات کردند . اولین ماموریت تیم ، نجات Amaru است . مرد مسنی که ایدئولوژی های او الهام بخش تشکیل کاتاریس گردید و حالا در اسارت سانتا بلانکا قرار دارد . انتهای بازی تماما به شما و تصمیماتتان وابسته است ، اگر بقایای کارتل باقی بماند ، بومان مجبور خواهد شد ال سونو را به اتهام اخراج از سیا و به قتل السونو دستگیر کند و یا اگر کارتل را به طور کامل از بین ببرد و سانت بلانکا را نابود سازد ، السوئنو در مورد سایر کارتل های مواد مخدر ، گروه های تروریستی و قاچاقچیان اسلحه ، اطلاعات بیشتری ارائه خواهد داد .

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands center

مشخصات بازی Tom Clancys Ghost Recon Wildlands :

نام بازی : Tom Clancys Ghost Recon Wildlands پلتفرم : PS4 زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Ubisoft Paris منتشر کننده : Ubisoft سبک بازی : اکشن نوع فایل : PKG رده بندی سنی : +18 لینک مرتبط : PlayStation

Tom Clancys Ghost Recon Wildlands

لینک دانلود