تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Total War ROME II Empire Divided نسخه CODEX

به روز رسانی :

1397/01/08 آپدیت v2.3.0 build 18513 نسخه CODEX اضافه شد.

سال 270 پس از میلاد است. گروهی از تجار و حاکمان محلی به طمع قدرت سعی دارند تا امپراطوری روم را به مرز نابودی بکشانند. این گروه با افزایش فشار های داخلی و خارجی سعی دارند تا روم را از نظر اقتصادی تحت فشار قرار دهند. از این رو این کشور با بزرگترین بحران تاریخ خود مواجه است. از طرفی این نزاع داخلی باعث شده تا قبایل وحشی به طمع دستیابی به ثروت روم پا را از گلیم خود فراتر بگذارند و صاحب منابع غنی این کشور شوند. از این رو به سرعت لشکری فراهم کرده و خود را به مرزهای روم رسانده اند. همسایگان شرقی نیز خود را ذینفع می بینند و می خواهند سهمی از این غارت داشته باشند. تمام نیروهای رومی در برابر این حملات استادگی می کنند اما کسی نمی داند تا چه مدت می توانند در برابر این فشارها دوام بیاورند. حال نوبت شماست که با ارائه راه کار های مختلف بار دیگر این بحران را از روم دور کنید. سوال اساسی اینجاست که آیا شما می توانید این کار را انجام دهید یا جزئی از این ویرانی باشید.

سایر توضیحات: بازی Total War ROME II یکی از جذابترین بازی های استراتژیک است که طرافداران بسیار زیادی در سراسر دنیا دارد. این بازی شامل وقایع تاریخی بسیار زیادی می شود. علاوه بر اینها، شرکت سازنده این بازی یعنی Creative Assembly سعی دارد تا با ارائه پک های الحاقی، جذابیت آن را حفذ کند. عناون جدید Total War ROME II Empire Divided نیز جدیدترین پک الحاقی این بازی است که توسط شرکت SEGA منتشر شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود Total War ROME II Empire Divided جدید

مشخصات بازی Total War ROME II Empire Divided :

نام بازی : Total War ROME II Empire Dividedپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Creative Assemblyمنتشر کننده : SEGAسبک بازی : استراتژیکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Total War ROME II Empire Divided

لینک دانلود