دانلود بازی Total War Saga Thrones of Britannia – PC تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/04/31 نسخه کم حجم اضافه شد.

سال 878 بعد از میلاد مسیح است! پادشاه انگلستان یعنی آلفرد کبیر توانسته در جنگ ادینگتون یک دفاع جانانه را در برابر متخاصمان انجام دهد و مهاجمان وایکینگ را از مهلکه دور کند. این سرزمین پس از 80 سال بار دیگر می تواند رنگ و روی آسایش و صلح را به خود ببیند. اما این صلح شکننده است و پادشاهان مناطق دور و نزدیک به طمع دستیابی به منابع غنی این منطقه قصد دارند تا دوباره وارد جنگ شوند و خود را پادشاه جاودان بنامند. بازی Total War Saga Thrones of Britannia شما را بار دیگر به جنگ های طولانی خواهد برد و شما می توانید در این جنگ ها از خود رشادت نشان دهید و سربازان خود را پیروز میدان کنید.

سایر توضیحات: بازی Total War Saga Thrones of Britannia جدیدترین نسخه از سری بازی Total War است که قصد دارد تا تاریخ بازنویسی شده را برای شما روایت کند. البته در این روایت شما در نقش اول این داستان هستید و باید برای زنده ماندن نامتان تلاش های زیادی کنید. بازی Total War Saga Thrones of Britannia توسط شرکت Creative Assembly برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت SEGA به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Total War Saga Thrones of Britannia center

مشخصات بازی Total War Saga Thrones of Britannia :

نام بازی : Total War Saga Thrones of Britannia پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده : Creative Assembly منتشر کننده : SEGA سبک بازی : اکشن – استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Total War Saga Thrones of Britannia

لینک دانلود