تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

بازی Total War Three Kingdoms v1.1.0.2 – FitGirl – PLAZA – CODEX

به روز رسانی :

1398/06/17 نسخه CODEX v1.1.0 اضافه شد.

Total War THREE KINGDOMS نام بازی جدیدی می باشد که استودوی بازی سازی Creative Assembly سازنده مجموعه بازی های توتال وار رونمایی کرده است . سری جدید این بازی، توتال وار: سه امپراطوری نام گرفته است و برای اولین بار این بازی شما را به چین باستان و مبارزات بزرگ آن می برد . روند این بازی بسیار عمیق می باشد به شکلی که عناصر متعددی در پیروزی یا شکست شما تاثیر گذار می باشد .

در Total War Three Kingdoms بازی 12 فرمانده وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند . هر کدام از این فرمانده ها، شخصیت، انگیزه و علایق متفاوتی دارند . شما می توانید با امپراطوری های مختلف متحد شوید و بدون جنگ و خونریزی امپراطوری خود را ایجاد کنید یا می توانید با امپراطوری های دیگر بجنگید و همه را از بین ببرید و به امپراطوری قدرتمند و خشن تبدیل شوید . در این بازی دنیای چین باستان به صورت زیبا و جذابی بازسازی شده است .

تصمیم ها و کارهایی که در طول بازی و نبرد ها انجام می دهید بر روی اقدامات قهرمانان و متحدان شما تاثیر می گذارند و ممکن است به خاطر تصمیم تان، به شما خیانت کنند و یا با شما بهتر رفتار کنند . فرمانده هان امپراطوری های دیگر در Total War Three Kingdoms بر اساس کارهایی که انجام می دهید تصمیم می گیرند تا با شما متحد شوند یا بجنگند .  افکت های گرافیکی خیره کننده، جزئیات بالا و گیم پلی هیجان انگیز از ویژگی های این بازی می باشد که می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند .

 

نام: Total War: Three Kingdoms
شرکت سازنده: CREATIVE ASSEMBLY
تاریخ انتشار: 23 می 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.1.0.2
نسخه: PLAZA - FitGirl
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

Total War Three Kingdoms v1.1.0.2 - FitGirl-PLAZA-CODEX

Total War: THREE KINGDOMS is the first in the multi award-winning strategy series to recreate epic conflict across ancient China. Combining a gripping turn-based campaign game of empire-building, statecraft and conquest with stunning real-time battles, Total War: THREE KINGDOMS redefines the series in an age of heroes and legends.

لینک دانلود