دانلود بازی Total War Three Kingdoms v1.5.3 نسخه EMPRESS

به روز رسانی :

1399/07/27 نسخه Total War Three Kingdoms v1.5.3 - EMPRESS اضافه شد.

Total War THREE KINGDOMS

نام بازی جدیدی می باشد که استودوی بازی سازی Creative Assembly سازنده مجموعه بازی های توتال وار رونمایی کرده است . سری جدید این بازی، توتال وار: سه امپراطوری نام گرفته است و برای اولین بار این بازی شما را به چین باستان و مبارزات بزرگ آن می برد . روند این بازی بسیار عمیق می باشد به شکلی که عناصر متعددی در پیروزی یا شکست شما تاثیر گذار می باشد . در Total War Three Kingdoms بازی 12 فرمانده وجود دارد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی دارند . هر کدام از این فرمانده ها، شخصیت، انگیزه و علایق متفاوتی دارند . شما می توانید با امپراطوری های مختلف متحد شوید و بدون جنگ و خونریزی امپراطوری خود را ایجاد کنید یا می توانید با امپراطوری های دیگر بجنگید و همه را از بین ببرید و به امپراطوری قدرتمند و خشن تبدیل شوید . در این بازی دنیای چین باستان به صورت زیبا و جذابی بازسازی شده است . تصمیم ها و کارهایی که در طول بازی و نبرد ها انجام می دهید بر روی اقدامات قهرمانان و متحدان شما تاثیر می گذارند و ممکن است به خاطر تصمیم تان، به شما خیانت کنند و یا با شما بهتر رفتار کنند . فرمانده هان امپراطوری های دیگر در Total War Three Kingdoms بر اساس کارهایی که انجام می دهید تصمیم می گیرند تا با شما متحد شوند یا بجنگند .  افکت های گرافیکی خیره کننده، جزئیات بالا و گیم پلی هیجان انگیز از ویژگی های این بازی می باشد که می تواند شما را برای ساعت ها سرگرم کند .

توجه : بازی دارای باگ می باشد و بعضی موارد از بازی به خوبی کار نمی کند، همچنین بعضی از بازیکنندگان پس از اجرا کرش کلی و عدم اجرای صحیح بازی رو مشاهده نموده اند.

 
نام: Total War: Three Kingdoms
حجم فایل: 22 گیگابایت
شرکت سازنده: CREATIVE ASSEMBLY
تاریخ انتشار: 23 می 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.5.3 + 7 DLC
نسخه: EMPRESS
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

Total War Three Kingdoms v1.5.3 - EMPRESS

Total War: THREE KINGDOMS is the first in the multi award-winning strategy series to recreate epic conflict across ancient China. Combining a gripping turn-based campaign game of empire-building, statecraft and conquest with stunning real-time battles, Total War: THREE KINGDOMS redefines the series in an age of heroes and legends.

لینک دانلود