تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید و آیفون Traffic Tour v1.4.6 همراه با مود

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/10/19 نسخه v1.4.6 اضافه شد .

Traffic Tour هیجان بازی رانندگی و مسابقه با ماشین ها را تجربه کنید! این بازی با گرافیک خیره کننده خود شما را به فضای جذابی از دنیای رانندگی برده و دنیایی از هیجان را به شما پیشنهاد می کند. با اتومبیل خود در بزرگراه های بی انتها بتازید و ترافیک را پشت سر بگذارید. با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف، بهترین اتومبیل ها را آزاد کنید و با تمام سرعت در بزرگراه ها رانندگی کنید. اتومبیل خود را تا حد ممکن ارتقا دهید تا به هیچ وجه در مسابقات رو در رو کم نیاورید. با دوستان خود به رقابت بپردازید و توانایی های خود و اتومبیل خود را به رخ آن ها بکشید. تجربه این بازی پرهیجان را از دست ندهید و با تجهیز اتومبیل خود آماده مسابقه و لایی کشی در بزرگراه ها شوید. با رانندگی در شب و یا در لاین مخالف می توانید امتیازات خود را چند برابر کنید. Traffic Tour از سری بازی های مسابقه ای شرکت Wolves Interactive بوده که با استقبال بیش از 10 میلیون نفری مواجه شده که نشان از کیفیت بالای این بازی دارد. در این بازی شما می توانید در محیط های مختلف شامل بزرگراه، شهر، صحرا و در حالت های بارانی یا برفی و در زمان های مختلف به رقابت بپردازید. گرافیک بازی نیز به خوبی طراحی شده و شبیه سازی محیط شهری و جاده ها به خوبی صورت گرفته است.

ویژگی های بازی Traffic Tour:– 5 حالت مختلف بازی: چندنفره، Endless، Career، Time terial و Free Run– وجود بیش از 100 چالش مختلف در حالت Career– وجود 40 اتومبیل مختلف با قابلیت ارتقای سرعت، هندلینگ و ترمز و ویرایش رنگ ها و لاستیک ها– شبیه سازی اتومبیل های موجود در شهر و جاده شامل کامیون، ون، اتوبوس، پیک آپ و SUV– قابلیت رقابت چندنفره و رقابت با حریفان از سراسر دنیا– قابلیت استفاده از نیترو در رقابت های چندنفره– رانندگی دقیق و واقعی– حالت های مختلف دوربین شامل: اول شخص، سوم شخص و دوربین راننده
نام: Traffic Tour
حجم فایل: 68+70 مگابایت
شرکت سازنده: Wolves Interactive
تاریخ انتشار: 1396/05/01
ورژن: v1.4.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید و ای او اس
سبک بازی: مسابقه ای
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا - iOS 8.4 به بالا

Traffic Tour - v1.4.6 + mod

Racing game “Traffic Tour” is a new endless arcade racing game that takes you to another level of smooth driving simulations and high graphics quality, designed for the traffic racer fans with advanced features make this racing game the leading cars game in google play.

لینک دانلود