تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی Transformers Earth Wars v1.57.0.20204 برای اندروید و iOS + مود

به روز رسانی :

1396/12/15 نسخه جدید اضافه شد .

Transformers از سری بازی ها و فیلم های محبوب برای پلتفرم های مختلف هستند که سری بازی های مختلفی از آنها تهیه و روانه بازار شده است.  نسخه ،Transformers Earth Wars یکی از نسخه های آنلاین این بازی است که جنگ روی زمین را برای شما به ارمغان می آورد. در این بازی، بسیاری از فرماندهان از سراسر جاهن در حال آماده ساختن تیم خود برای نبردهای مختلف هستند. اینک زمان آن رسیده که شما نیز گرایش خود را انتخاب کنید و برای جنگ آماده شوید. پس شخصیت و تیم محبوب خود را با استفاده از 40 ربات مختلف آماده کنید و به جنگ دشمنان بروید و تمام توان خود را به کار ببندید چرا که سرنوشت زمین به دست شماست!

*این بازی به صورت آنلاین است و شما برای بازی باید همیشه به اینترنت متصل باشید*

سایر توضیحات: در این بازی شما باید با استفاده از شخصیت های مختلف Transformers ها نظیر Optimus Prime، Megatron,، Grimlock،  Starscream و … یک تیم متحد و قدرتمند بسازید. همچنین علاوه بر قدرت حمله، شما باید قدرت دفاعی خود را نیز افزایش بدهید و با استفاده از ذخیره ی منابع و … قدرت دفاعی سنگر خود را بیشتر و بیشتر کنید. تمام این موضوعات و پیشرفت بدون کمک همپیمانان خود در سیاره های مختلف امکان پذیر نیست پس با یاران خود در سراسر جهان علیه دشمنان خود متحد شوید. سرنوشت و آینده ی زمین در اختیار شماست. پس این شما هستید که باید انتخاب کنید در کدام سمت قرار بگیرید.

دانلود transformers earth wars

این بازی از گرافیک خوبی برخوردار است به طوری که کاراکتر ها به صورت واقعی به نمایش در خواهند آمد و توجه شما را به خود جلب میکنند. این بازی محصول مشترک سه کمپانی بازی سازی است اما معروفترین آنها Backflip Studios است که بازی های مختلفی در سبک فضایی منتشر کرده است.

ویژگی های بازی Transformers Earth Wars:

وجود بیش از 40 نوع ربات مختلف و قابلیت تشکیل تیم های قدرتمند

قابلیت تغییر شکل ربات ها برای انجام بهتر امور سنگر و قلعه دفاعی

قابلیت شرکت در لیگ های روزانه، هفتگی و ماهانه و بازی با تیم های دیگر از سراسر جهان

گرافیک 3 بعدی و جذاب

و …

Transformers Earth Wars

لینک دانلود