تبلیغات
آبشار جاذبه

Abshar-Jazebe

اگر هوس دیدن شگفتی‌ها به سرتان زده و دلتان برای حال و هوای کودکی تنگ شده به شهر دورافتاده آبشار جاذبه سفر کنید. اگر دلتان برای تماشای یک انیمیشن فوق‌العاده که تمام وجودتان را زیر و زبر می‌کند لُک زده به آبشار جاذبه سفر کنید.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
نگار

Negar-ads

گاهی پشت ساده‌ترین اتفاقات هم حقایق پیچیده‌ای پنهانست. با این اوصاف چرا باید یک خودکشی مشکوک را چشم‌بسته باور کرد؟ رمزگشایی از معمای مرگ پدر نگار در فیلم نگار به کارگردانی رامبد جوان.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی Truck Driver Crazy Road 2 0.48.b برای اندروید

حال ادامه بازی تحویل کالا ها در نسخه دوم آن Truck Driver Crazy Road 2 ادامه می یابد که می توانید با دانلود و نصب به رانندگی کامیون محبوب خود با ویژگی های جدید ادامه دهید . در این نخسه برای تبدیل شدن به بهترین راننده کامیون آماده شوید . شما در این بازی رانندگی در مکان ها و زیمن های مختلف از جمله زیمن های خاکی و پوشیده از گیاه , جنگلی , کوهستانی و حتی آتشفشانی را نیز تجربه خواهید کرد . شما محموله های مختلفی را در اختیار خواهید داشت تا به صاحبانشان تحویل دهید و در بازی پیشرفت کنید . باید با نهایت تلاش خود تمام مهارت رانندگی تان را به دست گرفته و کالا ها را به مقصد صحیح و سالم برسانید . مهارت رانندگی شما در این بازی به خوبی سنجیده خواهد شد . به کامیون خود سوار شده و به راه بیفتید مشتری ها چشم در انتظار شما هستند !

دانلود بازی Truck Driver Crazy Road 2 0.48.b برای اندروید

ویژگی های بازی 2 Truck Driver Crazy Road :

– دارای حالت های مختلف بازی مانند خدمات رسانی و پارک کردن و …

– رانندگی در چهار مکان متفاوت

– 40 مرحله چالش انگیز و جالب

– 14 مرحله زیبا با موضوع پارکینگ

– دارای گرافیک سه بعدی زیبا با فیزیک واقع گرانه مخیط و کامیون ها

– امکان گوش دادن به رادیو و موسیقی دلپذیر

– مدیریت و هدایت آسان کامیون

– امکان مشاهده از دوربین های مختلف

– رانندگی در روز و شب و آب و هوای مختلف

2 Truck Driver Crazy Road

لینک دانلود