تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Tulpa – PC

دو موجودات سرنوشت ساز؛ یک دختر و همسرش، برای رفتن از طریق یک دنیای ظاهری زیبا که در آن همه چیز می تواند در چشم یک چشم تغییر کند. کاوش چشم انداز سورئال با آنها، حل معماهای و مذاکره موانع فوق العاده در Tulpa، پازل منحصر به فرد پازل ماجراجویی است که به عنوان زیبا به عنوان چالش برانگیز است. بازیکنان باید با کنترل Ophelia و او “تولپا” الیور در سرزمین های پر از برخورد های مرموز، عجیب و غریب و مرگبار سفر کنند. خیلی به تخیل باقی مانده است و برای شما کار می کند که چگونه می توانید ادامه دهید، مذاکره کنید و راه خود را از تله های گذشته باز کنید و پازل های انتزاعی را باز کنید تا کشف آنچه در پایان ماجراجویی شماست. کمپانی بازی سازی Encryptique یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Tulpa.center

مشخصات بازی Tulpa:نام بازی :  Tulpaپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : Encryptiqueمنتشر کننده : Rising Star Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Tulpa

لینک دانلود