تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Turmoil The Heat is On v2.0.9 – PC

به روز رسانی :

97.02.31 نسخه جدید اضافه شد.

Turmoil The Heat Is On بازی بسیار دوست داشتنی و جذاب Turmoil – The Heat Is On یک کاوش و برند جدیدی از بازی های حفاری نفت می باشد که شما می بایست هزارن تن نفت را به پول نقد تبدیل کنید. این بازی طراحی شده است که در خانه به شما حسی خاص القا کند! اما در بعضی موارد در همان زمانی که در بازی هستید ویژگی های سرگرم کننده و جذابی را ارائه می دهد. هر چه که می توانید انتظار داشته باشید در بازی Turmoil – The Heat Is On وجود دارد. در این بازی شما با شهری جدید و شهرداری جدید روبرو هستید که می توانید با استفاده از یک نقشه غنی از نفت که به سه منطقه تقسیم شده است، لذت ببرید. در هر منطقه از بازی مکانیک جدیدی برای حفاری وجود دارد که برای هر ماده زیر زمینی جدید طراحی شده است.

سایر مشخصات : در بازی Turmoil – The Heat Is On شما با شخصیت های صمیمی مانند Edward و Fred و William آشنا می شوید. آنها وسایل خود را در واگن همراه خود آورده اند، بنابراین شما می توانید سریعاً به حفاری بپردازید و تجهیزات خود را مجهز کنید. همچنین با دوستی به نام فیلیپس آشنا خواهید شد که در سایه سالن به کارت بازی مشغول است. اکثر بازیکنان از ویژگی ها و پتانسیل گاز طبیعی به درستی استفاده نمی کنند، شما از آن دسته افراد نباشید! در این بازی شما باید منابع و تجهیزات خود را مدیریت کنید تا بتوانید به کسب درآمد بالایی بپردازید و با حفاری های درست و مقرون به صرفه در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Turmoil.The.Heat.Is.On.center

مشخصات بازی Turmoil The Heat Is On :نام بازی : Turmoil The Heat Is Onپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 21Mar, 2018شرکت سازنده : Gamiousمنتشر کننده : Gamiousسبک بازی : استراتژیک، شبیه سازیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Turmoil The Heat Is On

لینک دانلود