تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

نبرد با اژدها در امپراطوری پادشاهان

دانلود بازی UFC v1.9.3418328 به همراه فایل دیتای بازی

UFC نام بازی بسیاز محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های اکشن و مبارزه ای در رینگ است که کاربران عزیز دستگاه های اندروید می توانند این بازی را به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرند . Ufc سری مسابقات رزمی در رینگ فنس دار می باشد که دارای قوانین خاصی در مبارزه نمی باشد ، شما در این مبارزات می توانید هم از پا و هم از مشت استفاده کنید و حرکت های ترکیبی را انجام دهید . شما می توانید در این بازی در 4 وزن متفاوت که از سبک وزن تا سنگین وزن هستند مبارزه کنید و هر کدام از آنها دارای چالش های منحصر به فرد خود می باشند . همچنین شما می توانید در تورنومنت های مختلفی در بازی شرکت کنید و با بزد در هز مزحله پول مسابقه را ببرید و در طول بازی با جمع کردن پول های خود مبارط خود را ارتقاء دهید و توانایی های او را افزایش دهید که باعث می شود تا بتوانید در مسابقات سخت تر و چالشی تر بتوانید شرکت کنید و حریف خود را شکست دهید . این بازی دارای گیم پلی بسیار دقیق و اعتیاد آوری می باشد ، همچنین این بازی دارای گرافیک سه بعدی و فوق العاده ای می باشد که به جذابیت های بازی می افزاید .همینطور می توانید شما افراد خاص و دوستانتان را در این بازی به چالش های مسابقه دعوت کنید و با آنها مبارزه کنید که این نوع مبارزات جزو مسابقات تورنومتی و پولی به حساب نمی آید و جزو دسته مسابقات دوستانه می باشد . پس اگر شما از طرفداران مسابقات مبارزه ای ufc هستید حتما این بازی جذاب و طراحی خارق العاده را دانلود کرده و از بازی کردن آن لذت ببرید و حتنا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید .

برخی قابلیت های بازی UFC :
-دارای گرافیک سه بعدی در بازی .
-بازی به صورت آنلاین و آفلاین .
-همراه با فایل دیتای بازی به صورت جداگانه .
-دارای بیش از 70 مبارزه در بازی .
-مبارزات در 4 وزن متفاوت .
-قابلیت ارتقاء مبارز خود در بازی .

UFC

Step into the Octagon® with EA SPORTS™ UFC ®! Collect your favorite UFC fighters, throw down in competitive combat, and participate in Live Events from the real world of the UFC.


TRAIN YOUR ULTIMATE FIGHTER
Choose from over 70 UFC fighters – from icons like Jon Jones, to up-and-coming stars. Earn coins and open packs to upgrade each fighter’s unique set of special moves.


FIGHT YOUR WAY TO THE TOP
Climb through the ranks of the UFC and beat down the competition in each of the 4 weightclasses. Earn awesome rewards with every pulse-pounding match, and face off against UFC icons in decisive Title Fights.


ACTION-PACKED GAMEPLAY
Compete on your own and against your friends. The action keeps coming in Live Events that coincide with the real-world of the UFC.


AS REAL AS IT GETS™
Experience a state-of-the-art fighting engine with hard-hitting 3D gameplay and intuitive, finely tuned touch controls. EA SPORTS UFC delivers stunning console quality visuals and a true HD experience on your mobile device

لینک دانلود