دانلود بازی Ultimate Fishing Simulator Amazon River نسخه CODEX

به روز رسانی :

1398/08/03 نسخه Ultimate Fishing Simulator Amazon River - CODEX اضافه شد.

Ultimate Fishing Simulator یک رقیب جدید و جدی برای عناوینی است که سعی دارند شبیه ساز ماهیگیری باشند. در این بازی شما با گرافیک فوق العاده و بسیار واقع گرایانه ای از آب روبرو خواهید بود و میزان مقیاس شبیه سازی نیز بسیار بالاست. بازی Ultimate Fishing Simulator توسط شرکت های Ultimate Games S.A و Bit Golem تولید و عرضه شده است.

بازی های شبیه ساز ماهیگیری بسیار زیادی تا به حال به بازار عرضه شده است. هر کدام از آنها سعی دارند تا کیفیت بهتری را به گیمر و مخاطب خود عرضه کنند. یکی از جدیدترین و بهترین بازی های این سبک بدون شک بازی جدید Ultimate Fishing Simulator است که از نظر گرافیک و فیزیک یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر است. در این بازی شما می توانید در اقانوس های مختلف و دریاهای پهناور به ماهیگیری مشغول شوید و نیز در رودخانه ها و دریاچه های خاص در نقاط مختلف جهان به صید ماهی مشغول شوید  ماهی های مختلف را از عمیق ترین نقاط آنها صید کنید. در بازی Ultimate Fishing Simulator شما می توانید 4 ماهیگیر به نام را از سراسر جهان انتخاب کنید. بدون شک گونه های مختلفی از ماهی ها منتظر شما هستند و شما را به چالش دعوت می کنند. شما می توانید دوربین خود را از نگاه قلاب ماهیگیری نیز نگاه کنید تا واقعی تر به نظر برسد.

دی ال سی Amazon River نسخه Standalone بدون پیش نیاز همراه با کرک کودکس برای دانلود قرار گرفت.

 

نام: Ultimate Fishing Simulator
شرکت سازنده: Ultimate Games S.A. , Bit Golem
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - ورزشی - ماهیگیری
منتشر کننده: Ultimate Games S.A. , Bit Golem
رمز فایل: www.download.ir

Ultimate Fishing Simulator Amazon River - CODEX

Amazon - one of the longest rivers in the world, although some say that it is the longest river! It is home to many unique fish species that would love to hunt for your juicy bones!


The river bed, stretching for thousands of kilometers (in the game "a little" less), changes its character. It is winding and simple, slow and wild! This should be a wild river to ensure an unforgettable adventure for anglers.
لینک دانلود