تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Ultimate Fishing Simulator v2.20.95 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/07/22 نسخه Ultimate Fishing Simulator v2.20.95 - GOG + All DLCs اضافه شد.

Ultimate Fishing Simulator

یک رقیب جدید و جدی برای عناوینی است که سعی دارند شبیه ساز ماهیگیری باشند. در این بازی شما با گرافیک فوق العاده و بسیار واقع گرایانه ای از آب روبرو خواهید بود و میزان مقیاس شبیه سازی نیز بسیار بالاست. بازی Ultimate Fishing Simulator توسط شرکت های Ultimate Games S.A و Bit Golem تولید و عرضه شده است. بازی های شبیه ساز ماهیگیری بسیار زیادی تا به حال به بازار عرضه شده است. هر کدام از آنها سعی دارند تا کیفیت بهتری را به گیمر و مخاطب خود عرضه کنند. یکی از جدیدترین و بهترین بازی های این سبک بدون شک بازی جدید Ultimate Fishing Simulator است که از نظر گرافیک و فیزیک یک سر و گردن از سایر رقبا بالاتر است. در این بازی شما می توانید در اقانوس های مختلف و دریاهای پهناور به ماهیگیری مشغول شوید و نیز در رودخانه ها و دریاچه های خاص در نقاط مختلف جهان به صید ماهی مشغول شوید  ماهی های مختلف را از عمیق ترین نقاط آنها صید کنید. در بازی Ultimate Fishing Simulator شما می توانید 4 ماهیگیر به نام را از سراسر جهان انتخاب کنید. بدون شک گونه های مختلفی از ماهی ها منتظر شما هستند و شما را به چالش دعوت می کنند. شما می توانید دوربین خود را از نگاه قلاب ماهیگیری نیز نگاه کنید تا واقعی تر به نظر برسد.

..|| نسخه ای که در حال حاضر برایتان تدارک دیده ایم کامل ترین نسخه منتشر شده است و تمامی 8 بسته الحاقی و آپدیت ها را شامل می شود ||..

نام: Ultimate Fishing Simulator
حجم فایل: 6.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Ultimate Games S.A
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: v2.20.95
نسخه: GOG
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
منتشر کننده: Ultimate Games S.A. , Bit Golem
رمز فایل: www.download.ir

Ultimate Fishing Simulator v2.20.95 - GOG + All DLCs

Ultimate Fishing Simulator is a comprehensive fishing simulator which allows using various techniques, in different places around the world and most importantly, you don’t need a permanent connection to the Internet for it. If you are bored of waiting for fish to take and falling asleep in front of the computer, this means that you have played a bad game! In the Ultimate Fishing Simulator, this will never happen. Select the appropriate equipment and bait, cast your line and wait for a bite. Success is guaranteed.

لینک دانلود