تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Unleash – PC

بازی Unleash یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های اکشن و استراتژیک است. این بازی در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی DeSync Studios ساخته و توسط همان کمپانی ارائه گردید. در انجمن های بین المللی بازی های رایانه ای این بازی توانسته است جوایزی را بدست آورد. همچنین سبک بازی و گیم پلی آن از نطر بسیاری از کاربران نمره خوبی را از آن خود کرده است. در اصل، Unleash در رابطه با ساختن ردیف برج ها و ایجاد هیولا برای مبارزه با دشمنان خود است. انبوهی از جانوران که بر روی دشمنانتان آزاد می کنید می تواند آنها را از بین ببرد. بهتر است که امتیازات خود را کسب و آنها را ذخیره کنید. هماهنگ سازی سازه های ساخته شده و نگهبانان روی برج ها به طور مناسب برای افزایش پتانسیل ترکیبی آنها بسیار مهم است. نیروهای خود را در زمان مناسب تکمیل کنید و ارتقاء دهید تا دشمن خود را از بین ببرید.

سایر مشخصات بازی: تجربه رقابتی شدید و پیدا کردن نوع تاکتیک حریفتان به وسیله شما می تواند در موفقیت شما بسیار مهم باشند. با استفاده از انتخاب گسترده ای از هیولاها و برج ها در میدان نبرد از رقیبان خود پیشی بگیرید. کشف ویژگی های و توانایی های منحصر به فرد از تمام 19 هیولا بازی در حال حاضر ارائه می دهد. هر هیولا دارای 4 سطح ارتقا است. دفاع خود را با استفاده از 13 برج در حال حاضر در دسترس و 3 نوع دیوار اضافی را تنظیم کنید. هر برج دارای 3 سطح ارتقاء است. دعوت کردن 7 همکار برای بازی کردن به صورت آنلاین در PvP از جمله ویژگی های این بازی است. حالت های بازی چندگانه، از جمله خط برج جنگ، برج دفاع، آموزش و یک حالت بازی اکشن این بازی را بسیار مهیج تر کرده است.

 

Unleash.center

مشخصات بازی Unleash:نام بازی :  Unleashپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : DeSync Studiosمنتشر کننده : DeSync Studiosسبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Unleash

لینک دانلود