تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Unrect – PC

UNRECT یک بازی Sandbox 2D است که بازیکنان نقش مهمی دارند. قهرمان ما یک مأموریت مهم است، برای ساختن و گسترش مستعمره اش. جمع آوری و کپسول جوهر (منبع زندگی) که در سراسر جهان پراکنده شده است. پس از آن، به مستعمرات جدید سلام کنید. قهرمان ما باید از این استعمارگران جدید با ایجاد یک خانه برای آنها محافظت کند. با گذشت زمان، سفارشی کردن و گسترش پایگاه و بهبود توانایی های باقی مانده استعمارگران، تولید اسانس ها و افزایش تعداد استعمارگران می تواند برای شما مفید باشد. این حکومت شماست، استعمارگران هر کاری را که می گویند انجام می دهند. شما می توانید آنها را به برج ها و کپسول هایی که برای تولید جوهر استفاده می شود اختصاص دهید یا آنها را به عنوان یک همراه خود نگه دارید. شما می توانید هر چیزی را در این جهان با چیدن و قرار دادن بلوک تغییر دهید. یک دنیای باز گسترده در انتظار شماست. کشف مناطق اسرار آمیز و غارها و کشف پایگاه های دشمن. استعمارگران در انتظار شما هستند!

سایر مشخصات بازی: این بازی در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Sedate Games تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Sedate Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

Unrect.center

مشخصات بازی Unrect:نام بازی :  Unrectپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Sedate Gamesمنتشر کننده : Sedate Gamesسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Unrect

لینک دانلود