تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Unworthy – PC

UNWORTHY یک metroidvania متمرکز بر مبارزه با سخت بدون پریدن است. شما به عنوان یک جنگجو بازی می کنید که از قبر بالا می رود و با شمشیر و سپر مجهز شده است. شما باید با یک موجود کابوس با یک دنیای غریب و دشمن روبرو شوید. صبر و شکیبایی، عزت نفس و مهارت خود را به آزمون تسلیم کنید، همانطور که با کارفرمایان حماسی مبارزه میکنید، سلاح و تواناییهای قدرتمندی را کشف میکنید و سعی میکنید ارزش خود را ثابت کنید.بازی UNWORTHY  یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Aleksandar Kuzmanovic Games Inc. تولید و توسط همین کمپانی نیز منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند.

سایر مشخصات بازی: کمپانی بازی سازی Aleksandar Kuzmanovic Games Inc. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

Unworthy.center

مشخصات بازی Unworthy:نام بازی :  Unworthyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Aleksandar Kuzmanovic Games Inc.منتشر کننده : Aleksandar Kuzmanovic Games Inc.سبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Unworthy

لینک دانلود