تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ValeGuard – PC

بازی ValeGuard یک بازی استراتژیک زیبا برای علاقه مندان به بازی هایی در این سبک است. این بازی برای همه چالش برانگیز است. گیمرها از مراحل دشواری باید عبور کنند. ساکنان آرام از واله ایستادگی می کنند بی دفاع … بدون دیوار، بدون آذوقه، حتی یک حصار قابل نمایش هم دورشان نیست. شما باید عاقلانه از منابع خود برای تبدیل هر روستایی از شهر مزرعه به قلعه استفاده کنید. ساخت دفاع، آموزش نیروهای نظامی، و نگه داشتن خط با قهرمانان قدرتمند در ValeGuard، این بازی یک بازی استراتژی دفاعی است. گیم پلی این بازی یک بازی استراتژی منحصر به فرد است که ترکیبی از Turn-based City-building با مبارزه زمان واقعی است. هر روز دفاع خودتان را ایجاد می کنید، نیروهای نظامی را آماده می کنید و آماده حمله می شوید. هنگامی که دشمنان در شب می آیند، شما با برج ها، سربازان و قهرمانان با توانایی های قدرتمند دفاع می کنید.

سایر مشخصات بازی: صرفه جویی در بسیاری از شهرها به عنوان شما می توانید، در حالی که شما از طریق Vale سفر می کنید. عاقلانه انتخاب کنید، زیرا هر شهر دارایی های منحصر به فرد و قهرمان را برای کمک به جنگ های آینده باز میکند. شکست در Valeguard پایان نیست. هر بازی شما می توانید قهرمانان بیشتری را باز کنید و استراتژی های جدید را برای رسیدن به پیروزی کشف کنید.

ValeGuard.center

مشخصات بازی ValeGuard:نام بازی :  ValeGuardپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Lost Tower Gamesمنتشر کننده : Lost Tower Gamesسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

ValeGuard

لینک دانلود