تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Venture Kid – PC

Venture Kid یک بازی پلتفورر 8 بیتی یکپارچه برای سیستم عامل های مختلف است که از پیکسلها و chiptune فراتر میرود با طراح سطح عالی، سطوح بسیار سرگرم کننده عمل، کنترل های پاسخگو و انواع مختلف بازیکنان می آید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Snikkabo AS یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Venture.Kid.center

مشخصات بازی Venture Kid:نام بازی :  Venture Kidپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Snikkabo ASمنتشر کننده :FDG Entertainmentسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Venture Kid

لینک دانلود