تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی VIARKANOID – PC

بازی VIARKANOID، یک به روز رسانی واقعیت مجازی جدید از Arcanoid Arcade Arcade 80s می باشد. با حرکت دست و پا زدن را به توپ را در برابر طیف وسیعی از موانع تغییر هدایت کنید. همانند بازی اصلی، هدف شما پیش بینی مسیر توپ و کنترل حرکت آن است. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی VIAR.STUDIO یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

VIARKANOID.center

مشخصات بازی VIARKANOID:نام بازی :VIARKANOIDپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :VIAR.STUDIOمنتشر کننده :VIAR.STUDIOسبک بازی : اکشن، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

VIARKANOID

لینک دانلود