تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Void And Meddler – PC نسخه POSTMORTEM

تلو تلو خوردن های بی خودی، نورهای غیر شفاف و موزیک های بسیار زجر آور، ایده بازی Void And Meddler را تشکیل می دهند. در این بازی شما یک شب به ذهن و زندگی Fyn خواهید رفت. خسته از دو سال زندگی بیهوده، او بدون هدف و بیدون آینده در شهری که همه گرگ هستند زندگی می کند و پرسه زدن کار همیشگی او شده است. اما او تصمیم می گیرد تا به این زندگی پایان دهد. پس ساعاتی چند بیشتر وقت ندارد تا همه چیز را درست کند و خاطراتی که او را آزار می دهند را فراموش کند. در شهری که همه کس از هر نژادی وجود دارد شاید بتواند قطره ای از سرچشمه جاودانگی حیات را از آن خود کند.

سایر توضیحات: بازی Void And Meddler شاید از زندگی دو موزیسین که از موزیک های Noice Rock دهه 80 میلادی الهام می گیرند تشکیل شده است. موزیک بازی همراه با روایت ها و دکلمه های مختلف در سراسر بازی می تواند فضای جالبی را برای شما رقم بزند. بازی Void And Meddler توسط شرکت no CVT و BlackMuffin تولید و توسط شرکت Mi-Clos Studio به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Void And Meddler center

مشخصات بازی Void And Meddler :

نام بازی : Void And Meddlerپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : no CVT , BlackMuffinمنتشر کننده : Mi-Clos Studioسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Void And Meddler

لینک دانلود