دانلود بازی Voodoo Whisperer Curse of a Legend – PC

 بازی Voodoo Whisperer Curse of a Legend یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Gogii Games تولید و توسط کمپانی Strategy First منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. لیلیان یاد می گیرد که از قدرت خود استفاده کند، یکی از قدرتمند ترین ورزشکاران وودو در جهان است. اما یک نیروی تاریک بیش از نیواورلئان حل و فصل شده است، و ماری Leveau، معلم لیلیان تحت لعن قرار گرفته است. کل شهر به یک عمیق و تاریک خواب توسط نیروی شرور مرموز قرار داده شده است. حالا لیلیان جوان باید متحدان خود را پیدا کند و اسرار تاریک وودو را کشف کند تا بتواند استاد خود را نجات دهد و دوستانش را آزاد کند قبل از اینکه دیر شود.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Voodoo.Whisperer.Curse.of.a.Legend.center

مشخصات بازی Voodoo Whisperer Curse of a Legend:نام بازی :  Voodoo Whisperer Curse of a Legendپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Gogii Gamesمنتشر کننده : Strategy Firstسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Voodoo Whisperer Curse of a Legend

لینک دانلود