دانلود بازی The Walking Dead GOTY نسخه سال مردگان متحرک

بازی The Walking Dead مردگان متحرک یکی از سری بازی های سریالی و سبک اکشن است که برای ساخت آن از سریالی با همین و کتاب های کمیک الهام گرفته اند . بازی در سال 2011 توسط Telltale Games طراحی و ساخته شد و برای پلتفرم های PC , XBox360 و PS3 به بازار عرضه گردید همچنین برای ساخت این بازی از موتور Telltale Tool استفاده شده است . داستان بازی حول شخصیتی به نام لی اورت Lee Everett است . لی اورت معلم تاریخ است و در یک دانشگاه معتبر تدریس می کند . او به دلیل اتهام قتل سناتوری دستگیر شده و قرار است به زندان مرکزی منتقل شود . در بین راه ماشین حمل زندانیان با یک موجود عجیب برخورد کرده و از جاده خارج می شود . در این حین لی از هوش رفته و هنگامی که هوشیاری خود را به دست می آورد می بیند که افسر پلیسی که راننده ماشین بوده به یک زامبی تبدیل شده است . افسر پلیس به لی حمله کرده و لی راهی جز کشتن افسر برای نجات جان خود ندارد همین هنگام تعدادی زامبی دیگر از راه می رسند و شخصیت بازی ما پا به فرار می گذارد . در هر لحظه از بازی می توانید ترس و استرس را در وجود خود احساس کنید .

در ادامه لی با دختری به نام کلمانتین Clementine روبرو می شوید که پدر و مادرش او را به یک پرستار سپرده بودند ولی پرستار نیز به زامبی تبدیل شده و باید در طول مسیر از او محافظت کنید . کلمناتین فرشته نجات لی در دنیایی است که زامبی ها و مرگ همه جا را فرا گرفته است . در طول داستان محیط های گوناگون و شخصیت هایی روبرو می شوید که باعث جذابیت هرچه بیشتر بازی شده و پلیر را به چالش می کشد . اگر از طرفداران سریال Walking Dead هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندهید چرا که داستان بازی با نسخه سریال فرق دارد و به نوعی یک داستان موازی با داستان اصلی را روایت می کند . گرافیک بازی با اینکه شبیه داستان های کمیک است ولی بدون عیب و نقص بوده و از نقاط قوت بازی به حساب می آید همچنین فضاهای بازی و چهره های شخصیت ها با دقت بالایی طراحی شده است که حس خوبی را به پلیر منتقل می نماید .

به تازگی نسخه ای از بازی به نام The Walking Dead GOTY منتشر شده است که شامل 5 قسمت قبلی بازی به علاوه تمامی DLC های منتشر شده که با نام Days 400 شناخته شده است , می باشد . این نسخه فرصت بسیار خوبی است برای کسانی که تا به حال بازی مردگان متحرک را تجربه نکرده اند . شما هم اکنون می توانید این بازی زیبا را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت کرده و از بازی لذت ببرید .

 

* بازی The Walking Dead GOTY برای کنسول XBox360 نسخه PAL و با فرمت ISO می باشد *

* بازی The Walking Dead GOTY برای کنسول PS3 قابل اجرا بر روی CFW 4.46 می باشد *

 

ویژگی های بازی :

– هیجان انگیز و ترسناک

– گرافیک بالا

– واقع گرایی بالای بازی

– استفاده از انواع سلاح های گرم و سرد

– داستان موازی با سریال مردگان متحرک

 

مشخصات بازی :

نام بازی : The Walking Dead GOTY

نام بازی (فارسی) : نسخه سال مردگان متحرک

پلتفرم : XBox360

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2013

شرکت سازنده : Telltale Games

منتشر کننده : Telltale Games

سبک بازی : اکشن

 

تصاویری از محیط بازی :

The.Walking.Dead.GOTY.1.[Download.ir]

The.Walking.Dead.GOTY.2.[Download.ir]

The.Walking.Dead.GOTY.4.[Download.ir]

The.Walking.Dead.GOTY.3.[Download.ir]

 

دانلود بازی The Walking Dead GOTY نسخه سال مردگان متحرک برای XBox360 و PS3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

لینک دانلود