دانلود بازی Walking Heavy – PC

Walking Heavy به انگلستان خوش آمدید. در نقش یک مهاجم، که توسط رئیس سابق خود بازنشستگی آورده شده است، برای کمک به از بین بردن خیابان های یک مواد مخدر جدید اسرار آمیز که تنها به عنوان HYPE شناخته می شود، برمی گردد. شما در حال سفر به انگلستان از طریق قطار شبانه هستید، شما با شکار HYPE تامین کنندگان مواد مخدر را از بین می برید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی GO Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Walking.Heavy.center

مشخصات بازی Walking Heavy:نام بازی :Walking Heavyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : GO Studioمنتشر کننده :GO Studioسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Walking Heavy

لینک دانلود