تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی War for the Overworld The Under Games – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/04/02 آپدیت 2.0.1 اضافه شد.

War for the Overworld The Under Games یک بازی مبارزه ای هفت مرحله ای است که شما را به چالش میکشد. با اسلحه های متفاوت به جنگ با دوستانتان بروید. این بازی دارای محیطی فوق العاده است که باعث میشود اوج هیجان را در خود احساس کنید. این بازی در سبک استراتژی بوده و در آوریل سال 2018 برای سیستم عامل ویندوز معرفی شده است. شخصیت های شما در این بازی دارای قدرت های ماوراءالطبیعه هستند که میتوانید با استفاده از آنها تمام دشمنان خود را از بین ببرید. البته این کار چندان هم آسان نخواهد بود. در مراحل مختلف بازی شاهد حضور انواع موجودات مختلف با توانایی ها و ویژگی های منحصر به فردی می باشید که باید با قدرت تفکر و استراتژی صحیح خود آنها را از بین ببرید.

سایر مشخصات بازی: در مبارزات هفت مرحله ای گیم پلی مختلفی برای کاربران در نظر گرفته شده است. در این نسخه از بازی شاهد حضور بسته های جدیدی از سلاح ها، سپرها و قدرت های مختلفی خواهید بود که میتوانید با آنها به جنگ با دشمنانتان بروید. می توانید نیروهای خود را آموزش دهید و به سمت دشمن بفرستید. این بازی با گیم پلی زیبا و جذابی که دارد میتواند مدتها شما را سرگرم کند. همچنین میتواند باعث افزایش مهارت شما در مواجهه با دشمنان احتمالیتان در بازی شود.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

War.for.the.Overworld.center

مشخصات بازی War for the Overworld The Under Games:نام بازی: War for the Overworld The Under Gamesپلتفرم: PCزبان: انگلیسیسال انتشار: 2018شرکت سازنده: Brightrock Gamesمنتشر کننده: Brightrock Gamesسبک بازی: استراتژیک شبیه سازآنلاین و تحت شبکهنوع فایل: ISOلینک مرتبط: STEAM

War for the Overworld The Under Games

لینک دانلود