تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی War Of The Zombie – PC

War of the Zombie یک بازی شبیه سازی شده شیوع بیماری و تبدیل شدن مردم سراسر دنیا به زامبی است که با مبارزات استراتژیکی و گیم پلی چالش انگیز شما را به ماموریت های مختلف در سراسر دنیا برای نجات بشریت می برد . شما در بازی به عنوان مدیر عامل عملیات های جهانی برای ایمنی حضور دارید که باید با استخدام نیرو های سلاح دار و دیگر پرسنل و همچنین خرید تجهیرات نظامی , فناوری و تحقیقاتی پایگاه های مختلفی را احداث کنید تا با حرکت در سراسر دنیا در محدوده ماموریت های مختلف به تقویت دفاع نیرو های دولتی پرداخته و در تلاش باشید تا بشریت را از چنگ این بیماری همه گیر زامبی و هرج و مرج نجات دهید .

سایر مشخصات بازی: خوش آمدید به جنگ زامبی، بازی در سبک شبیه سازی، استراتژی است. شما در این بازی به عنوان مدیر عامل عملیات جهانی صنایع ایمن سازی و نجات بشریت، مسئول نجات مردم جهان و استخدام نیروی دریایی و سایر پرسنل، خرید تجهیزات نظامی واقعی و فن آوری پیشرفته تحقیقاتی هستید تا بتوانید جهان را از شر این بیماری برهانید. این بازی در سبک بازی های جنگی-استراتژی است که می تواند شما را ساعت ها سرگرم سازد. استفاده از تجهیزات و سلاح های مختلف جهت از بین بردن زامبی ها و جلوگیری از ورودشان به منطقه ممنوعه از جمله وظایف بسیار مهم شما در این بازی است. آیا می توانید دنیا را نجات دهید؟ همه چیز به شما بستگی دارد.

War.Of.The.Zombie.center

مشخصات بازی War Of The Zombie:نام بازی :  War Of The Zombieپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : آوریل 2018شرکت سازنده : Van der Veer Gamesمنتشر کننده : Van der Veer Gamesسبک بازی : شبیه سازی، استراتژینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

War Of The Zombie

لینک دانلود