تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Wargame Red Dragon Double Nation Pack REDS

ارتش یوگسلاوی تشکیل شده از نیروهای مردمی و دارای مکانیزم قدرت فوق العاده ای می باشند . آنها دارای تانک های قدرتمند , IFV و سلاح هایی با سیستم SAM/SPAAG می باشند همچنین دارای جت های جنگی مخصوص به خود هستند . زمین هایی که در کشور یوگسلاوی وجود دارد شرایط برای داشتن ماشین های سنگین نظیر BOV فراهم ساخته است . در کنار تمام وسایلی که ذکر شد بسیاری ابزار نبرد دیگر وجود دارد که کار را برای ارتش این کشور بسیار ساده کرده است . از طرفی ارتش فلاند نیز در این نسخه که به نام Nation Pack می باشد حضور دارند . از ویژگی های بارز این ارتش می توان به انعطاف پذیری نیروهای آن اشاره کرد مهم نیست که شما سیستم نبرد مستقیم را انتخاب کنید یا اینکه بخواهید کار خود را به صورت مخفی پیش ببرید زیرا نیروهای ارتش آمادگی انجام هر گونه نبرد را دارا می باشند .

سایر توضیحات : بازی کامپیوتر Wargame Red Dragon Double Nation Pack REDS توسط استودیوی Eugen Systems ساخته شده است و Focus Home Interactive آن را منتشر کرده است این بازی که در ژانر استراتژیک می باشد دارای خشونت زیادی بوده و رده بندی سنی بزرگسال به آن تعلق می گیرد . سری بازی های Wargame : Red Dragon جز آن دسته از بازی های استراتژیک می باشند که دارای محبوبیتی بسیار است و تا به حال عناوین مختلفی از آنها منتشر شده است این نسخه از بازی نیز به عنوان بسته ی گسترش دهنده یا همان DLC نسخه اصلی می باشد ولی نیاز به نسخه اصلی آن ندارد و مجزا اجرا می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی Wargame Red Dragon Double Nation Pack REDS

مشخصات بازی Wargame Red Dragon Double Nation Pack REDS :

نام بازی : Wargame Red Dragon Double Nation Pack REDS پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Eugen Systems منتشر کننده : Focus Home Interactive سبک بازی : استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam – برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Wargame Red Dragon Double Nation Pack REDS

لینک دانلود