تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Waste Cleaner – PC

Waste Cleaner، چه چیزی می تواند بدتر باشد، اما کسی باید این مشکل را حل کند؟ از مایع برای تخلیه زباله ها، استفاده از موانع نامرئی، ساختن پیشانی ها و دسترسی به مکان های غیر قابل دسترس استفاده کنید. پیدا کردن امکانات دیگر برای استفاده از مایعات در یک بازی منطقی اول شخص با شبیه سازی مایع ایتفاده نمایید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Logic Droid یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Waste.Cleaner.center

مشخصات بازی Waste Cleaner:نام بازی :Waste Cleanerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Logic Droidمنتشر کننده : Alexandr Versebeliucسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Waste Cleaner

لینک دانلود