دانلود بازی Way of the Red – PC

Way of the Red یک بازی 2بعدی اکشن است که تمرکز بر روی سرگرم نمودن و رضایت بخشی کاربزان را دارد. خون را در سراسر زمین از طریق چهار منطقه عظیم تقسیم کنید، هر کدام با محیط های منحصر به فرد، شخصیت ها و اسرار خود را گسترش دهید. از تکنیک های رضایت بخش و شمشیر همه کاره استفاده کنید تا دشمنان را به قطعات تقسیم کنید. شخصیت خود را با دانه های مرموز قرمز تغییر دهید و توانایی های جدید را از شخصیت های پنهان یاد بگیرید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Corey Hardman یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Way.of.the.Red.center

مشخصات بازی Way of the Red:نام بازی : Way of the Redپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Corey Hardmanمنتشر کننده : Corey Hardmanسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Way of the Red

لینک دانلود