تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Way Out – PC

Way Out یک بازی VR اکشن است. شما در جعبه آرایه ها شاتل می کنید تا راهی برای خروج پیدا کنید. برای به دست آوردن نمره ها خودتان را برای موفقیت بهتر آماده کنید. دریافت کنید. به خودتان اجازه دهید که در VR world.Let از حرکت و تیراندازی در آسمان، برف، آزمایشگاه لذت ببرید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Shenzhen Simeng Technology Co., Ltd. یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز 7 تست شده است و قابل اجراست*

Way.Out.cente

مشخصات بازی Way Out:نام بازی : Way Outپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Shenzhen Simeng Technology Co., Ltd.منتشر کننده :Shenzhen Simeng Technology Co., Ltd.سبک بازی : اکشن، استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Way Out

لینک دانلود