تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Weird Hero – PC

Weird Hero یک شوتر طنز آمیز و چالش برانگیز است که در آن قهرمان SuperMegaDude با دشمنان بی شماری با زرادخانه خود از سلاح های عجیب و غریب مبارزه می کند: Flickinator، توستر اتمی، کلاه جادوگر و دیگر دستگاه های عجیب و غریب. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Snail-Ninja Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Weird.Hero.center

مشخصات بازی Weird Hero:نام بازی :Weird Heroپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Snail-Ninja Studioمنتشر کننده : Snail-Ninja Studioسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Weird Hero

لینک دانلود