دانلود بازی Welcome Back Daddy – PC نسخه PLAZA

بازگشت به خانه به عنوان یک پدر وظیفه شناس، همیشه آسان نیست! شما اوقات نارحت کننده و سختی را در دفتر کار خود داشته اید و حالا تنها به امید دیدن خانواده و کسب آرامش به خانه بازگشته اید و می خواید چند ساعتی را در آرامش باشید. اما متوجه می شوید که خانواده با شما سر سازگاری ندارد و با هر جرف شما نیز مخالف می کند. البته که در هر خانواده ای این اتفاقات می افتد اما تا چه زمانی می توانید خونسردی خود را حفظ کنید و آرام و ساکت باشید؟ بازی Welcome Back Daddy این داستان عجیب و موقعیت خاص را روایت می کند و شما را در یک فضای خاص قرار خواهد داد.

سایر توضیحات: بازی Welcome Back Daddy یک داستان خاص را در خود جای داده و شما را به عنوان پدر در یک خانوده معرفی می کند. اما هر پدری نیز کاسه صبری دارد و امان از زمانی که این کاسه لبریز شود. بازی Welcome Back Daddy توسط شرکت Chilla’s Art تولید و به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Welcome Back Daddy center

مشخصات بازی Welcome Back Daddy :

نام بازی : Welcome Back Daddy پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2018 شرکت سازنده : Chilla’s Art منتشر کننده : Chilla’s Art سبک بازی : اکشن – ماجرایی – شبیه ساز – استراتژیک نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Welcome Back Daddy

لینک دانلود