تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Werewolf Life – PC

Werewolf Life یک پلتفرم اکشن 2D با عناصر بقا است که در آن شما باید سطوح بازی برای یک گرگ را تصویب کنید. در این بازی، وظیفه اصلی شما جمع آوری اقلام و غلبه بر موانع مختلف است. در هر سطح چهار قلب وجود دارد که شما باید جمع آوری کنید. پس از جمع آوری تمام قلب ها و غلبه بر تمام تله ها، راه به سطح بعدی باز می شود. اما فکر نمی کنم این راحت باشد، زیرا شما تنها یک زندگی دارید و زمانی که با حداقل 1 تماس پیدا می کنید. به این ترتیب سطح دوباره شروع خواهد شد. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی IndieLip یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Werewolf.Life.center

مشخصات بازی Werewolf Life:نام بازی : Werewolf Lifeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : IndieLipمنتشر کننده : IndieLipسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Werewolf Life

لینک دانلود