تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود بازی Wheelman R.G راننده برای کامپیوتر نسخه آر جی

بازی Wheelman یک بازی در سبک اکشن – ماجرایی می باشد که توسط Tigon Studios برای Xbox 360 , Playstation 3 و ماکروسافت ویندوز در ماه مارچ سال 2009 منتشر شد . داستان بازی در مورد فردی به اسم Milo Burik می باشد که صداپیشگی و بازیگری برای این نقش را بازیکر مشهور هالیوودی یعنی Vin Diesel بر عهده دارد . Milo یک پلیس تحت پوشش می باشد که به گروه گانگسترهای بارسلونا ملحق شده است . این گروه قصد دارند بزرگتزین سرقت دوران حرفه ای خود را داشته باشند . Milo به یکی از سلاح های موثر در کسب و کار این گروه به حساب می آید .

Wheelman

گیم پلی بازی جهان باز می باشد و شهر بارسلونا به خوبی شبیه سازی شده است . جزییات به قدری بالا می باشد که حتی کوچه ها نیز همانند نمونه واقعی به نظر می رسند . تخریب پذیری در بازی فوق العاده بوده و تقریبا چیزی در بازی وجود ندارد که قابلیت تخریب نداشته باشد . بازی راننده در مجموع دارای 31 مرحله اصلی و 105 مرحله فرعی می باشد . همانطور که در داستان Milo نقش یک راننده را دارد در نتیجه بیشتر مراحل مبتنی بر رانندگی می باشد . البته ماموریت های بدون ماشین نیز وجود دارد و در آنها دید دوربین به صورت سوم شخص در می آید . تنوع اسلحه در بازی نیز بسیار زیاد است و از Pistol شروع شده و به RPG ختم می شود . ماشین مخصوص Milo در این بازی Pontiac G8 می باشد البته ماشین های معروف دیگری نیز در بازی وجود دارد .

 

تصاویری از محیط بازی

Wheelman Wheelman-2.www.Download.ir Wheelman-3.www.Download.ir Wheelman-4.www.Download.ir

حداقل سیستم مورد نیاز برای بازی Wheelman :

سیستم عامل : Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista Service Pack 1

پردازنده : 2.0GHz dual-core processor (2.4 GHz dual-core processor required for Windows Vista) or better

مموری : 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista

گرافیک : 256MB DirectX–compliant video card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 7800GT / 8 / 9 / GTX 260 series or ATI RADEON X1800XT / HD 2000/3000/4000 series)

فضای مورد نیاز برای نصب بازی : 15 گیگابایت

سیستم پیشنهادی برای بازی Wheelman :

سیستم عامل : Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista Service Pack 1

پردازنده : 2.0GHz dual-core processor (2.4 GHz dual-core processor required for Windows Vista) or better

مموری : 2 GB Windows XP / 3 GB Windows Vista

گرافیک :  512MB DirectX–compliant video card with Shader Model 3.0 or higher (NVIDIA GeForce 7800GT / 8 / 9 / GTX 260 series or ATI RADEON X1800XT / HD 2000/3000/4000 series)

فضای مورد نیاز برای نصب بازی :15 گیگابایت

 

تریلر بازی

 Wheelman
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://dl3.download.ir/Download/2014/February/Movie/Clips/Wheelman.www.Download.ir.mp4[/KGVID]
Right-click or ctrl-click this link to download

دانلود بازی Wheelman R.G راننده برای کامپیوتر نسخه آر جی با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : Wheelman

 

لینک دانلود