دانلود بازی When They Arrived – PC نسخه Early Access

When They Arrived شخصیت اصلی در خانه پدربزرگش شکار شد. حمله به بیگانگان وجود داشت. شهرهای ویران شده اند برای زنده ماندن و صرفه جویی در این سیاره، باید از مهارت های بقا و نبوغ استفاده کنید. ساخت، منفجر شدن، کشف جهان، توسعه مهارت های خود را، سعی کنید همه راه هایی برای متوقف کردن تهاجم به بیگانگان. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Second Reality یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

When.They.Arrived.center

مشخصات بازی When They Arrived:نام بازی : When They Arrivedپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Second Realityمنتشر کننده : Second Realityسبک بازی : اکشن، شبیه ساز، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

When They Arrived

لینک دانلود