تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Winter Mountain Sniper v1.1.1 برای اندروید + مود

Winter Mountain Sniper شروع هیجانی دیگر در محیطی بسیار شگفت انگیز با تجهیزات پیشرفته را در Winter Mountain Sniper تجربه کنید. در این بازی شما وارد سرزمین بسیار سرد و وسیعی می شوید که افراد در حال فرار از دست دشمنان می باشند. تمام خانه ها و وسایل از بین رفته و امنیت و آرامش در میان مردم همچنین. در این بازی تیراندازی، شما شخصیت اصلی داستان هستید که با قدرت باور نکردنی خود به نبرد با جنایتکاران پرداخته و آن ها را شکست می دهید تا جهان را از دست ظالمان نجات دهید. گروه دفاعی شما در فصل زمستان در این ماموریت خطرناک شرکت کرده است. بنابراین شما باید در محیطی سخت و سرد با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی دشوار به نبرد و شکست دشمنان بپردازید و ارتش آن ها را ویران سازید. شما به عنوان رهبر ارتش مسئولیت برنامه ریزی برای شکست و بیرون کشیدن تجهیزات جنگی دشمنان که قصد نابودی انسان ها را با این تجهیزات درسر دارند، برعهده دارید.

سایر مشخصات : در این بازی برای همراهی و کمک به شما جهت شکست دشمنان در نقش یک تیر انداز ماهر دسته ای از تجهیزات و سلاح های قابل حمل و انفجاری در اختیار شما قرار گرفته می شود. شما می توانید از سلاح تک تیرانداز خود برای از بین بردن دشمنان در نزدیکی خود استفاده کنید یا با استفاده از نارنجک های قوی مخفی گاه دشمنان را شناسایی و نابود کنید. بنابراین هوشیارانه تصمیم بگیرید و با برنامه ریزی آگاهانه از تجهیزات در دسترس بهترین استفاده را کرده و پیروز داستان شوید. از بهترین مهارت های بازی خود استفاده کنید تا با عبور از کوه های پر برف و خطرناک مخفی گاه دشمنان را شناسایی و آن ها را از دور یا نزدیک با تجهیزات خود نابود سازید.

دانلود بازی Winter Mountain Sniper

ویژگی های بازی Winter Mountain Sniper :– دسترسی به تجهیزات و سلاح های پیشرفته جنگی چون نارنجک ، اسلحه و…

 – شرکت در چالش های هیجان انگیز برای تجربه هیجانی چند برابر که با پیروزی در این چالش ها می توانید امتیازات ارزشمند کسب کرده و توانمندی و تجهیزات خود را ارتقا بخشید

 – دسترسی به سطوح مختلف بازی– طراحی گرافیکی بسیار جذاب و سه بعدی بازی

Winter Mountain Sniper

لینک دانلود