تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی اکشن Witch Hunt Build 6388628 نسخه Portable

به روز رسانی :

1400/02/26 نسخه Witch Hunt Build 6388628 - Portable اضافه شد.

Witch Hunt 

یک بازی شکار وحشتناک با به چالش کشیدن توانایی های شماست که در قرن هجدهم اتفاق می افتد. تمرکز اصلی این بازی بر روی اکتشاف، مرموز و جوی ترسناک است. Witch Hunt ویژگی های آرشیو اکشن عناصر در قالب یک سیستم مالی و یک سیستم مهارت است. شما به عنوان یک شکارچی جادوگر بازی می کردید که وظیفه رفع همه شر را که در جنگل در نزدیکی شهر Bellville حل و فصل می شد، انجام دهید. برای رسیدن به اهداف خود، شما قادر به استفاده از سلاح، سحر و جادو، و دیگر ابزار است که می تواند پیدا و از بین ببریدشان. هشدار: شکار نیاز به صبر و استقامت دارد. اگر این قوی ترین ویژگی های شما نیست، ممکن است این بازی بسیار خسته کننده باشد. بازی Witch Hunt یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

نام: Witch Hunt
حجم فایل: 1.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Andrii Vintsevych
تاریخ انتشار: Sep, 2018
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 638862
نسخه: Portable
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Andrii Vintsevych
رمز فایل: www.download.ir

Witch Hunt Build 6388628 - Portable

Witch Hunt is a challenging horror themed hunting game that takes place in the 18th century. Main focus of the game is on exploration, non-linearity, and atmosphere. Witch Hunt features lite RPG elements in form of a financial system and a skill system.
You play as a witch hunter who took the task of eliminating all evil that settled in the woods near the town of Bellville. To achieve your goals, you'll be able to use weapons, magic, and other tools that can be found and bought.

لینک دانلود