تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Witch Hunt نسخه HI2U

Witch Hunt یک بازی شکار وحشتناک با به چالش کشیدن توانایی های شماست که در قرن هجدهم اتفاق می افتد. تمرکز اصلی این بازی بر روی اکتشاف، مرموز و جوی ترسناک است. Witch Hunt ویژگی های آرشیو اکشن عناصر در قالب یک سیستم مالی و یک سیستم مهارت است. شما به عنوان یک شکارچی جادوگر بازی می کردید که وظیفه رفع همه شر را که در جنگل در نزدیکی شهر Bellville حل و فصل می شد، انجام دهید. برای رسیدن به اهداف خود، شما قادر به استفاده از سلاح، سحر و جادو، و دیگر ابزار است که می تواند پیدا و از بین ببریدشان. هشدار: شکار نیاز به صبر و استقامت دارد. اگر این قوی ترین ویژگی های شما نیست، ممکن است این بازی بسیار خسته کننده باشد.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Witch.Hunt.center

مشخصات بازی Witch Hunt:نام بازی :  Witch Huntپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Andrii Vintsevychمنتشر کننده : Andrii Vintsevychسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Witch Hunt

لینک دانلود