تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی WORLD OF HORROR نسخه مک

WORLD OF HORROR

بازی جدیدی در سبک ترسناک نقش آفرینی اشاره و کلیک برای سیستم عامل مک می باشد . شما در این عنوان قرار است تجربه ای ترسناک ولی آرام را با گرافیک تک بیتی داشته باشید . بازی WORLD OF HORROR یک نامه ی عاشقانه به جونجی ایتو و اچ پی لاوکرفت می باشد . شما قرار است از طریق این عنوان به یک دنیای جهنمی سفر کنید و با مبارزه های نوبتی رو به رو شوید و همچنین در برخی از موقعیت ها با انتخاب های بسیار سختی رو به رو شوید . شما قرار است نوع جدیدی از وحشت کیهانی را تجربه کنید ، تجربه ای که تا به حال مانند آن را به هیچ وجهی نداشته اید . خدایان قدیمی در حال تجدید قوا هستند و قصد دارند به دنیای ما باز گردند و به جنون بکشانند . در بیمارستان ها ، کلاس های متروکه ، آپارتمان های آرام و جنگل های تاریک شیوکاورا در ژاپم افرادی با ظاهر عجیب و غریب دیده شده اند و همچنین اتفاقات وحشتناک و غیر قابل توضیحی رخ داده است . جهان به پایان خود نزدیک شده است و تنها راه مقابله با این قدرت های ماورایی و جلوگیری از آخر الزمان است . این بازی شامل پنج شخصیت منحصر به فرد و متفاوت است و شما این امکان را خواهید داشت تا بیش از ده معمای بسیار جالب و هیجان انگیز را انجام دهید . بیشتر اسرار این بازی چندین پایان دارد که بسته با انتخاب ها و اعمال شما و این که چقدر زنده می مانید ، یک پایان برایتان رقم می خورد . چیزی که این بازی را بسیار خاص می کند ، جزئیات کوچک آن است . منتقد وب سایت Bloody Disgusting درباره ی این بازی می گوید که آن را می توان بازگشت شایسته ای برای عناوین نقش آفرینی متن محور دانست و تصاویر ساده و متن توصیحی آن به خوبی می توانند ترس را به بازیکن القا کنند . بازی

WORLD OF HORROR

با این که گرافیک بسیار ساده ای دارد ، اما خشونت و خون ریزی زیادی در آن دیده می شود و همچنین صحنه های بسیار ترسناکی دارد که ممکن است برای همه مناسب نباشد . 
نام: WORLD OF HORROR
حجم فایل: 241 مگابایت
شرکت سازنده: panstasz
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 10
نسخه: Mac
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: PKG
پلتفرم: مک
سبک بازی: ترسناک - نقش آفرینی - اشاره و کلیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ysbryd Games
رمز فایل: www.download.ir

WORLD OF HORROR - Mac

The Old Gods are reawakening, clawing their way back into a world that’s spiraling into madness. In hospitals, abandoned classrooms, quiet apartments, and dark forests, strange appearances and unexplainable phenomena test the sanity of residents in Shiokawa, Japan. Is it chaotic retribution, or the machinations of beings beyond our comprehension? This is WORLD OF HORROR: The end of the world is nigh, and the only solution is to confront the terror reigning over the apocalypse. Navigate this hellish, roguelite reality through turn-based combat and unforgiving choices in this roguelite-style cosmic horror RPG.

لینک دانلود