تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی World War 2 Axis vs Allies v1.0.1 برای اندروید و iOS + مود

World War 2 Axis vs Allies جنگ جهانی دوم شروع شده است. از شما برای فرماندهی نیروهای دفاعی دعوت به عمل آمده است. پس هوشیارانه کار خود را آغاز کنید. تجهیزات جنگی پیشرفته از جمله تانک های زرهی قدرتمند در اختیار شما قرار گرفته شده است. خوب فکر کنید و با چیدن ارتشی قدرتمند و استفاده از تجهیزات پیشرفته جنگی  برای شکست هرچه سریع تر دشمنان و آزاد کردن سرزمین و نجات جان شهروندان تلاش کنید. خودتان را برای جنگ های حماسی  بسیار سخت آماده کنید. جنگ جهانی دوم و فرماندهی یک گردان ماشین های جنگی را در مقابل قدرت باور نکردنی دشمنان در این بازی پر هیجان تجربه کنید.

سایر مشخصات : شما در طول بازی World War 2 Axis vs Allies میتوانید اشیای ارزشمندی را که در مسیر نبرد وجود دارد جمع آوری کرده و با کسب امتیازات بالا تجهیزات جنگی خود را ارتقا دهید و ارتشی قدرتمندتر ساخته و سریع تر دشمنان را شکست دهید. توجه داشته باشید که دشمنان با ارتش و تجهیزات و تانک های قدرتمند از جمله  ارتش های MK 1 Matilda، M4A4 Sherman Firefly از کشور انگلیس و Klimenti Voroshilov برای کشور جماهیر شوروی و M7 (Priest )، M26 Pershing، M3 Lee، M40 برای کشور آمریکا که دارای ارتش بسیار قدرتمند می باشد و با پشتیبانی هوایی شامل بوئینگ B-29 Superfortress، بوئینگ P-26 Peashooter، Goodyear F2G، Beechcraft C-45، Fokker G.I و … به نبرد با شما آمده اند. اگر از علاقه مندان به بازی های جنگی می باشید این بازی جدید می تواند جذابیت فراوانی به همراه داشته باشد که محصول استودیوی Skyboard Apps است و اکنون در اختیار شما.

دانلود بازی World War 2 Axis vs Allies

ویژگی های بازی World War 2 Axis vs Allies :– بیش از 50 وسیله نقلیه جنگی تاریخی مورد استفاده در جنگ جهانی دوم که دسترس شما قرار داده می شود!– بازی استراتژی های مورد نیاز  برای شکست قدرت های  بزرگ را در اختیار شما قرار می دهد– نبرد و مبارزه در 12 میدان جنگی که هرکدام هیجان و محیطی منحصر به فرد دارند– قابلیت دسترسی به تانک های هوشمند در موارد خاص برای شکست و غلبه بر دشمنان– قابلیت شلیک و حمله به نحو ساده و یا تند و شدید– دارای ماشین زمان برای رفتن به زمان گذشته و شکست دوباره دشمنان

World War 2 Axis vs Allies

لینک دانلود