تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی World War Z GOTY Edition + All Dlcs نسخه Fitgirl

به روز رسانی :

1399/05/07 نسخه World War Z GOTY Edition v1.20 Title Update + All DLCS Fitgirl اضافه شد .

World War Z

بر اساس فیلم سینمایی World War Z که در سال 2013 منتشر شد، ساخته شده است . زامبی های موجود در این بازی مانند فیلم آن، سریع هستند و تعداد شان بسیار زیاد است . این بازی یک حالت تک نفره و یک حالت مولتی پلیر ( آنلاین ) چهار نفره دارد . در بخش مولتی پلیر 6 شخصیت وجود دارد که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید . اولین شخصیت، کشنده ( Exterminator ) است، او از کوکتل مولوتف استفاده می کند و سلاح های قوی ای دارد . تعمیرکار ( Fixer ) یک کیف مهمات انفجاری دارد و می تواند به هم تیمی هایش مهمات بدهد . تفنگ دار حرفه ای ( Gunslinger ) در تیر اندازی حرفه ای است و موقع شلیک دمیج ( خسارت ) بیشتری به دشمن وارد می کند . به پا کننده آتش ( Hellraiser ) با C4 و تجهیزات انفجاری دیگر مجهز شده است . پزشک ( Medic ) این شخصیت می تواند جون هم تیمی هایش را افزایش دهد و آنها را خوب کند . برّنده ( Slasher ) بر روی جنگ تمرکز می کند . در جنگ های تن به تن و نزدیک دمیج بیشتری به دشمن وارد می کند . او یک تفنگ الکتریکی ( taser ) دارد . داستان بازی World War Z در شهر های Moscow، New York و Jerusalem اتفاق می افتد .  صفحه این بازی هنوز در سایت استیم وجود ندارد اما در سایت epic games صفحه آن ساخته شده است .

بازی World War Z

در تاریخ 16 آوریل 2019 برای پلتفرم های PS4, Xbox One و PC منتشر شد . 
نام: World War Z
شرکت سازنده: Saber Interactive
تاریخ انتشار: 16 آوریل 2019
ورژن: v1.20 Title Update + All DLCS
نسخه: Fitgirl
آپدیت: Game of The Year
زبان: انگلیسی
ژانر: شوتر سوم شخص - اکشن
فرمت فایل: ISO - exe
پلتفرم: PC
منتشر کننده: MadDog Games
رمز فایل: www.download.ir

World War Z GOTY Edition v1.20 Title Update + All DLCS Fitgirl

World War Z is a heart-pounding four-player cooperative third-person shooter featuring massive swarms of zombies that recklessly rush their living prey.
Focused on fast-paced gameplay -- and inspired by the incredibly popular Paramount Pictures property of the same name -- World War Z explores new storylines and characters from around the world in tense, overwhelming, gruesomely exciting missions crafted specifically for modern PCs.

لینک دانلود