تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی WRONGED v1.4 – PC

WRONGED عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک اکشن و ماجرایی هم بصورت واقیت مجازی و هم بصورت PC است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Joshua Roland ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Joshua Roland در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

WRONGED.center

مشخصات بازی WRONGED:نام بازی :  WRONGEDپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Joshua Rolandمنتشر کننده : Joshua Rolandسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

WRONGED

لینک دانلود