دانلود بازی WSC Real 11 World Snooker Championship

بازی WSC Real 11 World Snooker Championship در سبک ورزشی می باشد که توسط استودیوی Dark Energy Digital ساخته شده و استودیوی Koch Media این بازی را برای پلتفرم PS3 در سال 2001 منتشر کرده است . تقریبا دو سال از زمانی که نسخه های کنسول World Snooker Championship منتشر شده است می گذرد . گرافیک بهبود یافته , مودهای آنلاین جدید . وجود سیستمی که اشتباه شما را تصیح می کند از ویزگی های این نسخه می باشد .

خلاصه داستان : در بخش تک نفره WSC 11 ما شاهد ایجاد مسابقات فصلی هستیم که شما بازیکن خود را ساخته و در رنکینگ جهانی به مسابقه می پردازید . شما می توانید چهره و لباس بازیکن خود را تغییر دهید ولی گزینه های موجود در زمینه ی شخصی سازی بسیار محدود می باشند و نتایج ممکن است زیاد رضایت بخش نباشد . به محض اینکه کارکتر خود را ساختید به میزهای مخصوص اسنوکر رفته و مسابقات فصل آغاز می شود . به صورت طبیعی ممکن است شما در ابتدا با مشکل روبه رو شده و ببازید ولی به مرور زمان تجربه به دست می آورید و در ادامه ی تورنمنت آن را احساس خواهید کرد . حتی با باخت نیز امتیازات خاصی را کسب خواهید کرد که می توانید با آن کارکتر خود را آپدیت نمایید . در بازی WSC Real 11 World Snooker Championship شما چهره های معروف و قهرمانان مختلفی را مشاهده خواهید کرد که باید با هرکدام از آنها به صورت جدا مسابقه دهید . بسته به میزانی که شما از بازی اسنوکر تجربه کسب کنید جایگاه شما در رنکینگ بهبود پیدا خواهد کرد زیرا هیچ گونه گزینه ای در تغییر میزان سختی بازی وجود نداشته و هوش مصنوعی با شما در یک سطح رقابت خواهد کرد .

مشخصات بازی :

نام بازی : WSC Real 11 World Snooker Championship نام بازی (فارسی) : مسابقات قهرمانی جهان اسنوکر 11 پلتفرم : PS3 زبان : انگلیسی سال انتشار : 2011 شرکت سازنده : Dark Energy Digital منتشر کننده : Koch Media سبک بازی : ورزشی حجم فایل : 1.6 گیگابایت آیدی : BLES01148 لینک مرتبط : IGN
لینک دانلود